نوع خبر 
 
 
اطلاعیه دریافت امتیاز بازآموزی وبینار

اطلاعیه دریافت امتیاز بازآموزی وبینار نقش داروهای مسدود کننده گیرنده آنژیوتانسین در درمان فشار خون شریانی

Role of ARBs in hypertension management

روابط عمومی انجمن آترواسکلروز ایران به اطلاع کلیه پزشکان و علاقمندان میرساند، در صورت تمایل به دریافت امتیاز بازآموزی وبینار روز پنج شنبه 22 آبان ماه با عنوان

Role of ARBs in hypertension management

پس از دریافت و نصب نرم افزار سامانه آموزش مدوام از طریق لینک  https://cmequiz.ir/app  در تلفن همراه خود (قابلیت نصب فقط در سیستم عامل اندورید)، حتما پیش از برگزاری برنامه تا قبل از ساعت 13روز پنج شنبه 22 آبان ماه، نسبت به ثبت نام الکترونیک با شناسه 159011 از طریق سامانه یکپارچه آموزش مداوم پزشکی اقدام نمایند (جهت شرکت در آزمون پیش ثبت نام در سامانه آموزش مدوام اجباری می باشد) و پس از اتمام وبینار به سوالات در قسمت آزمون برنامه آموزش مداوم پاسخ دهند.

قابل ذکر است جهت دریافت امتیاز، مشمولین باید به 80% سوالات پاسخ صحیح دهند و تخصیص امتیاز منوط به شرکت و موفقیت در آزمون می باشد.

ضمنا این برنامه شامل 2 امتیاز بازآموزی می باشد، آزمون پایانی وبینار جهت کسب امتیاز  حداکثر تا 48 ساعت پس از خاتمه برنامه می باشد.

در این خصوص مطابق دستورالعمل صدورگواهی نهائی و تکمیل امتیازات بازآموزی گروه های پزشکی مشمول قانون آموزش مداوم در برگزاری برنامه های علمی به صورت وبینار فقط برای تعداد 150 نفر امتیاز بازآموزی در هر نوبت برگزاری وبینار صادر میشود. (با توجه به ذکر محدودیت، اولویت با کسانی است که زودتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند)

 قابل ذکر است جهت دریافت امتیاز باز آموزی رعایت موارد فوق الزامی می باشد همچنین ثبت نام و حضور در برنامه به صورت رایگان می باشد.

توجه: راه های  دسترسی به برنامه وبینار در سامانه آموزش مدوام جهت دریافت امتیاز بازآموزی

عنوان برنامه: نقش داروهای مسدود کننده گیرنده آنژیوتانسین در درمان فشار خون شریانی
 
1- شناسه ثبت نام را در قسمت  شناسه وارد نموده و جستجو نمایید.
2- در قسمت مجری، نام انجمن آترو اسکلروز ایران را جستجو نمایید، برنامه وبینار جهت ثبت نام نمایش داده خواهد شد.

قابل ذکر است که برنامه های وبینار فقط برای گروه های هدف نمایش داده خواهد شد.

air.ir/ZHm3Q

Join Us
http://t.me/Irathero

دوشنبه 19 آبان 1399  12:25

آخرين تاريخ بازديد : يکشنبه 7 آذر 1400  17:22:18
تعداد بازديد از اين خبر : 3514
کدخبر : 98